Monitoring i systemy alarmowe

Monitoring w nieznanej dotąd odsłonie, nowoczesne rozwiązania i możliwość podglądu przez internet i telefon komórkowy. Zapewniamy utrzymanie, projektowanie i instalację wysokiej jakości monitoringu wizyjnego, systemów alarmowych i systemów inteligentnych budynków dla domów i firm.

Aktualne zabezpieczenia antywłamaniowe

Oferujemy Państwu najnowocześniejsze rozwiązania dzięki, którym zapewnicie bezpieczeństwo sobie oraz najbliższym osobom z otoczenia znajdując się w wybranych miejscach

Profesjonalizm z doświadczenia

Wybierając naszą firmę mają Państwo gwarancję eksperckiej realizacji systemu monitoringu i alarmowego oraz uniknięcia szkód wynikających z nieprofesjonalnego doboru i montażu u mniej doświadczonych firm instalacyjnych. Zapewniamy o najwyższej jakości naszych usług i trosce o bezpieczeństwo i zadowolenie każdego klienta.

Monitoring i alarmy

 

Od początku swojej działalności koncentrujemy się na obsłudze firm i osób prywatnych w zakresie sprzętu i rozwiązań. Głównym celem naszej firmy jest dostarczenie klientom profesjonalnych i optymalnych rozwiązań dla ich potrzeb. Nasze usługi skupiają się na kompleksowym działaniu. Oferujemy klientom montaż i instalację przydomowego monitoringu czy oprogramowania specjalistycznego.

MONITORING

+48 608 490 162

Alarmy i systemy monitoringu

+48 608 490 162

Systemy alarmowe to gwarancja zwiększonego bezpieczeństwa i ochrony monitorowanych obiektów, zarówno domowych jak i komercyjnych. Przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka  niebezpieczeństwa i gwarancji komfortu i stabilności. Oferujemy profesjonalne systemy alarmowe zaprojektowane z myślą o Państwa potrzebach i oczekiwaniach.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy świadomi do jakich awarii sprzętu dochodzi najczęściej. Do częstych usterek należą: złe ustawienie kamery, słaba czułość kamery, złe oświetlenie w miejscu prowadzenia nadzoru, obudowa kamery niedostosowana do pracy na zewnątrz, systemy rejestracji ze zbyt dużym opóźnieniem między klatkami zapisu. Zapewnij sobie spokój i bezpieczeństwo, skorzystaj z naszych usług..

Polityka prywatności

Kontakt

 

+48 608 490 162

 biuro@gwojnar.pl

 

GWOJNAR

 

 
INSTALACJE – AUTOMATYKA
inż. Gustaw Wojnar
ul. Słoneczna 16
43-445 Dzięgielów
 
NIP: 548-143-39-78
Regon: 070816550

© INSTALACJE – AUTOMATYKA by REDPROJEKT ∵ 2023

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!